LBR IR VILNIAUS DNSB ASOCIACIJOS  PREZIDENTAI SUSITIKO SU APLINKOS PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪROS (APVA) PASTATŲ ENERGINIO TAUPUMO DEPARTAMENTO ATSTOVAIS

2022  m. balandžio 21 d. Lietuvos būsto rūmų prezidentas Miroslavas Monkevičius ir Vilniaus DNSB asociacijos prezidentas Rolandas Klimavičius susitiko su Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros Pastatų energetinio taupumo departamento direktoriumi Vytautu Vrubliausku ir patarėja Gintare Burbiene.

Susitikimo metu buvo pristatytos APVA Pastatų energetinio taupumo departamento veiklos kryptis, aptarti žaliojo kurso ir Lietuvos ilgalaikės renovacijos strategijos, į renovacijos sritį įtraukiančios atsinaujinančias, organines ir klimato kaitai neutralias medžiagas, įgyvendinimo planai. Taip pat susitikime apsvarstytos tolimesnio LBR, Vilniaus bendrijų asociacijos ir APVA bendradarbiavimo gairės informuojant bei šviečiant būsto sektoriaus dalyvius bei vartotojus, vykdant kitas bendras organizacines bei projektines veiklas.